crosswapionka18

CROSS WAPIONKA. Górzno -Dworek Wapionka 18.02.2018

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Rafał ŚwierczyńskiMężczyźni(40-49lat)
KB LECH RYPINRypin
2.Antoni ŁukaszewiczJuniorzy(16-19lat)
PTTK IławaLubawaZapłacono
3.Adam KostańskiMężczyźni(20-39lat)
Brodnica BiegaBrodnica
4.Piotr WysockiMężczyźni(20-39lat)
-RypinZapłacono
5.Edward KujawskiMężczyźni(40-49lat)
BRAKIławaZapłacono
6.Krzysztof TruszczyńskiNordic Walking Mężczyźni
PTTK Iława IławaZapłacono
7.Jerzy ŁukaszewiczNordic Walking Mężczyźni
PTTK IławaFijewoZapłacono
8.Klaudia Hoga-PaszkowskaKobiety(20-39lat)
Crossbox MrągowoBrodnicaZapłacono
9.Marika TuptynskaKobiety(20-39lat)
Szalony DuetBrodnicaZapłacono
10.Maciej GrzybowskiMężczyźni(20-39lat)
Team RypinRypinZapłacono
11.Sławomir KaczmarskiMężczyźni(50-59lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
12.Przemysław KotlengaMężczyźni(20-39lat)
Ostrów MazowieckaOstrów MazowieckaZapłacono
13.Paweł MoskalMężczyźni(20-39lat)
KURZĘTNIK BIEGAKurzętnik
14.Rafał KęskaMężczyźni(20-39lat)
A&R TeamŚwiecieZapłacono
15.Jacek SulkowskiMężczyźni(20-39lat)
BrakTraczyskaZapłacono
16.Ewelina PelewskaNordic Walking Kobiety
RogowoZapłacono
17.Mariusz BanasiakMężczyźni(40-49lat)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODziałdowoZapłacono
18.Paweł KamińskiMężczyźni(40-49lat)
DRWĘCA BrodnicaWybudowanie MichałowoZapłacono
19.Katarzyna BrózdaKobiety(20-39lat)
MKS BrodnicaBrzozieZapłacono
20.Paweł LichnerowiczMężczyźni(40-49lat)
RONINBrodnica
21.Joanna KalinowskaKobiety(20-39lat)
Cykliści RypinRypinZapłacono
22.Bartłomiej SkockiMężczyźni(20-39lat)
Kurzętnik BiegaKurzętnik
23.Tadeuszt PiątkowskiMężczyźni(50-59lat)
KURZĘTNIK BIEGANowe Miasto Lubawskie
24.Tomasz RybkaMężczyźni(20-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
25.Renata CiskaKobiety(20-39lat)
Biegam w SfetszePłockZapłacono
26.Ryszard KrajnikMężczyźni(60+)
Kurzętnik BiegaNowe Miasto Lubawskie
27.Martyna JawińskaKobiety(20-39lat)
-BrodnicaZapłacono
28.Dorota KujdaKobiety(20-39lat)
Osielsko/NiezrzeszeniOsielskoZapłacono
29.Arkadiusz KujdaMężczyźni(20-39lat)
1 Brygada LogistycznaOsielskoZapłacono
30.Michał KęskaMężczyźni(20-39lat)
OSP PrzechowoŚwiecieZapłacono
31.Mateusz KęskaJuniorzy(16-19lat)
Przechowo TeamŚwiecieZapłacono
32.Aleksandra KoreckaKobiety(40-49lat)
SopieńBrzozie
33.Anna DawidziakKobiety(40-49lat)
BydgoszczŁochowoZapłacono
34.Paweł RakoczyMężczyźni(20-39lat)
RypinRypin
35.Anna WyrzykowskaKobiety(40-49lat)
BiegajBobrowoZapłacono
36.Jarosław LadoruckiMężczyźni(40-49lat)
TTC Beretta ToruńToruń
37.JOANNA BABALSKAKobiety(20-39lat)
ĆWICZYĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYMPOKRZYDOWOZapłacono
38.Marta ApczynskaKobiety(20-39lat)
-BrodnicaZapłacono
39.AGNIESZKA KOWALSKAKobiety(20-39lat)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOZapłacono
40.Karol MalonekMężczyźni(20-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
41.Wiesław ZalewskiMężczyźni(40-49lat)
Studio InpactBrodnicaZapłacono
42.Małgorzata TuchalskaMężczyźni(50-59lat)
KB Lech RypinRypin
43.Andrzej KalichMężczyźni(20-39lat)
CYKLISCI RYPINRYPIN
44.Adrian WysockiMężczyźni(20-39lat)
KB Lech RypinRypin
45.Jakub WiśniewskiMężczyźni(20-39lat)
Jakub WisniewskiBrodnicaZapłacono
46.Patrycja KomosińskaNordic Walking Kobiety
-DziałdowoZapłacono
47.Elżbieta SzmitNordic Walking Kobiety
-DziałdowoZapłacono
48.Sandra LoryńskaKobiety(20-39lat)
Nie ma leniaLaskowice PomorskieZapłacono
49.Mateusz JasińskiMężczyźni(20-39lat)
1987GiżyckoZapłacono
50.Adrian KustaszMężczyźni(20-39lat)
BBG- Bicz Boży GórznoGórznoZapłacono
51.Tomasz SzmitMężczyźni(20-39lat)
-DziałdowoZapłacono
52.ZBIGNIEW MICIUŁANordic Walking Mężczyźni
brakSWIDNICA
53.Kacper KaźmierskiMężczyźni(20-39lat)
BBG- Bicz Boży GórznoKrośniewiceZapłacono
54.Artur ZAJĄCZKOWSKIMężczyźni(20-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWOZapłacono
55.Piotr NawrotMężczyźni(40-49lat)
GrudziądzGrudziądzZapłacono
56.Katarzyna KowalskaNordic Walking Kobiety
GtrGolub Dobrzyn
57.Danuta BadowskaKobiety(50+)
Golubsko-Dobrzynskie Towarzystwo RoweroweGolub-DobrzyńZapłacono
58.Agata TrzebiatowskaKobiety(20-39lat)
A&R TeamŚwiecieZapłacono
59.Urszula KrzykalskaKobiety(40-49lat)
GOPSGórznoZapłacono
60.Michał LewandowskiMężczyźni(20-39lat)
Lubawa Kocha BiegaćLubawaZapłacono
61.Monika BurzyńskaKobiety(20-39lat)
Grudziadz
62.Alina SzymańskaNordic Walking Kobiety
SkrwilnoSkrwilno
63.Roman SzymańskiNordic Walking Mężczyźni
SkrwilnoSkrwilno
64.Magdalena KaczorowskaKobiety(20-39lat)
109 Szpital WojskowySkępeZapłacono
65.Mieczysław KACZOROWSKIMężczyźni(40-49lat)
109 Szpital WojskowySzczecinZapłacono
66.Kacper LeśnyMężczyźni(20-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
67.Andrzej BorowskiMężczyźni(60+)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
68.Andrzej BorowskiMężczyźni(50-59lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
69.Kazimierz GoczyńskiNordic Walking Mężczyźni
TKKF ,, KubuśSierpcZapłacono
70.Dorota WrońskaKobiety(40-49lat)
Lubawa Kocha Biegać LubawaZapłacono
71.Bożena RozentalskaKobiety(40-49lat)
Stowarzyszenie ŻabiankaRybnoZapłacono
72.Karol JanuszewskiMężczyźni(20-39lat)
Biegam U KOLESIGrodzicznoZapłacono
73.Izabela JanuszewskaKobiety(20-39lat)
Biegam U KOLESIGrodzicznoZapłacono
74.Kamil Oszczęda Juniorzy(16-19lat)
Nidzica BiegaNidzicaZapłacono
75.Krystyna ChojnackaKobiety(50+)
TKKF KUBUS SierpcSierpcZapłacono
76.Małgorzata MierzejewskaNordic Walking Kobiety
-Golub-DobrzyńZapłacono
77.Zuzanna Śliwka Juniorki(16-19lat)
Nidzica BiegaNidzicaZapłacono
78.Anna WiśniewskaNordic Walking Kobiety
Działdowo
79.Dariusz JegierskiMężczyźni(40-49lat)
Grudziądz BiegaGrudziądzZapłacono
80.Agnieszka ZieńKobiety(20-39lat)
LionKręczkiZapłacono
81.Karolina ŁydzińskaKobiety(20-39lat)
NW Warszawa Wawer i OkoliceWarszawa
82.Arkadiusz BrodzińskiMężczyźni(20-39lat)
Biegam Bo LubięMileszewyZapłacono
83.SYLWIA MICHAŁOWICZKobiety(40-49lat)
-BOBROWOZapłacono
84.Dariusz MrozińskiMężczyźni(40-49lat)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODziałdowoZapłacono
85.Wioletta FalbaKobiety(40-49lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
86.Iwona GórskaNordic Walking Kobiety
LUBAWA
87.RADOSŁAW GÓRSKIMężczyźni(40-49lat)
LIBRO LUBAWALUBAWA
88.Paweł ŻmijewskiMężczyźni(40-49lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
89.Wioletta KasprowiczKobiety(20-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
90.Marcin KasprowiczMężczyźni(20-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
91.Leon MederskiMężczyźni(60+)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
92.Kamil GraczykMężczyźni(20-39lat)
BrodnicaBrodnicaZapłacono
93.Katarzyna KuchnickaKobiety(20-39lat)
KB Lech RypinRypinZapłacono
94.Robert DyjachMężczyźni(20-39lat)
GrucznoGrucznoZapłacono
95.Paweł WojtyłaMężczyźni(20-39lat)
Solidarność PolednoLnianoZapłacono
96.Robert AbczyńskiMężczyźni(40-49lat)
SOLIDARNOŚĆ PolednoŚwiecieZapłacono
97.Adam PODGÓRSKIMężczyźni(40-49lat)
Cykliści RypinRypin
98.Weronika GoliszewskaNordic Walking Kobiety
87041011404Lubawa
99.Katarzyna LewickaNordic Walking Kobiety
Lubawa kocha biegaćLubawa
100.Marcin LorekMężczyźni(40-49lat)
Rowery Kwiatkowski TorunZapłacono
101.Aleksander PiórkowskiMężczyźni(50-59lat)
CARBON TEAM TORUŃToruńZapłacono
102.Jakub FiszerMężczyźni(40-49lat)
Czarne Błoto
103.Bogumiła PiórkowskaNordic Walking Kobiety
TKKF Kubuś SierpcSierpcZapłacono
104.Stanisław PIÓRKOWSKINordic Walking Mężczyźni
TKKFKubuś sierpcSIERPCZapłacono
105.Sylwester KasprowiczMężczyźni(20-39lat)
1989RybnoZapłacono
106.Monika KarpińskaKobiety(20-39lat)
Się BiegaPokrzydowoZapłacono
107.Robert KarpińskiMężczyźni(40-49lat)
SięBiegaPokrzydowoZapłacono
108.Adam BielecMężczyźni(20-39lat)
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKSkępeZapłacono
109.Anna WitkowskaKobiety(20-39lat)
1979SkępeZapłacono
110.Dariusz ŁańcuckiMężczyźni(20-39lat)
SkępeSkępeZapłacono
111.Małgorzata SochackaKobiety(40-49lat)
.LidzbarkZapłacono
112.Iwona GrabowskaNordic Walking Kobiety
KB Lech RypinRypinZapłacono
113.Jolanta LewandowskaNordic Walking Kobiety
KB Lech RypinRypinZapłacono
114.Mirosław LicznerskiMężczyźni(20-39lat)
Lubawa Kocha BiegaćLubawaZapłacono
115.Adam PatalonMężczyźni(50-59lat)
MarzęciceMarzęciceZapłacono
116.Mirosław MejkaMężczyźni(50-59lat)
BrakNowe Miasto Lubawskie
117.Joanna ZielińskaKobiety(40-49lat)
Nordic Walking Kobiety
KB Lech RypinRypinZapłacono
118.Aneta MurawskaKobiety(20-39lat)
Górzno BiegaGórznoZapłacono
119.MARCIN SZRAMKAMężczyźni(20-39lat)
BRAKLidzbarkZapłacono
120.MARIUSZ WOJDYŁOMężczyźni(20-39lat)
Brodnica BiegaBrodnicaZapłacono
121.Daniel JędraszekMężczyźni(20-39lat)
brakMałe LeźnoZapłacono
122.Witold OrcholskiMężczyźni(40-49lat)
T.S. Opatrunki ToruńToruń
123.WOJTEK ŁAPKIEWICZMężczyźni(20-39lat)
- - - -GÓRZNOZapłacono
124.ZBIGNIEW KRÓLIKOWSKIMężczyźni(50-59lat)
TKKF KUBUŚ SIERPCSIERPC
125.Marek TylickiMężczyźni(20-39lat)
Górzno BiegaGórznoZapłacono
126.Teresa KamińskaKobiety(40-49lat)
Teresa biegaMiesiączkowoZapłacono
127.Robert MałyszekMężczyźni(20-39lat)
BrodnicaZapłacono
128.Tomasz JedraszekMężczyźni(20-39lat)
Team KopećGórznoZapłacono
129.Mirosław KamińskiNordic Walking Mężczyźni
PKP RadoszkiBartniczkaZapłacono
130.Łukasz WiśniewskiMężczyźni(20-39lat)
Runner team Działdowo Działdowo
131.Grażyna MierzejewskaNordic Walking Kobiety
GTR Golub-DobrzyńGolub-DobrzyńZapłacono
132.Karolina SzrullKobiety(20-39lat)
GrążawyZapłacono
133.Roman BerebeckiMężczyźni(50-59lat)
KB Lech RypinRypinZapłacono
134.Marta JędrzejczakKobiety(20-39lat)
BrakŻuromin
135.GOLA GRZEGORZMężczyźni(40-49lat)
1971GNIEWKOWO
136.Ewa RzepkaKobiety(40-49lat)
Morsy GłęboczekWielki Głęboczek
137.Wioleta StaniszewskaKobiety(20-39lat)
siębiegaZbicznoZapłacono
138.Krzysztof StaniszewskiMężczyźni(20-39lat)
SięBiegaZbicznoZapłacono
139.Joanna RzymkowskaNordic Walking Kobiety
Golubsko-Dobrzyńskie Towarzystwo RoweroweGolub-DobrzyńZapłacono
140.Krzysztof KopećMężczyźni(20-39lat)
Wkurw_teamCiechanów
141.Katarzyna KopećKobiety(20-39lat)
Wkurw_teamCiechanów
142.Andrzej RzepkaMężczyźni(40-49lat)
Team BrzozieWielki Głęboczek
143.Bożena FrydrychKobiety(50+)
brakWarszawa
144.Henryk MarekMężczyźni(60+)
----------------Warszawa
145.Wiesław DembińskiMężczyźni(60+)
brakBrodnica
146.Krzysiek końpaMężczyźni(40-49lat)
niezrzeszonybrodnicaZapłacono
147.Aleksandra MalinowskaKobiety(20-39lat)
Rypin
148.Dorota WrońskaKobiety(40-49lat)
Lubawa kocha biegaćLubawa
149.JANUSZ PASZKOWSKIMężczyźni(60+)
BrodnicaBrodnicaZapłacono
150.Maciej LewandowskiMężczyźni(20-39lat)
Naprzód JabłonowoBrodnica Zapłacono
151.Benedykt MilewskiMężczyźni(50-59lat)
Samindruk BrodnicaGrążawyZapłacono
152.Romułald MasalskiMężczyźni(50-59lat)
Wolny StrzelecCzernikowoZapłacono
153.Bartosz ChmielewskiMężczyźni(20-39lat)
Bez klubuRypinZapłacono
154.Adrian KijewskiMężczyźni(20-39lat)
LFC.PL TEAMRypinZapłacono
155.Edmund SteckiewiczMężczyźni(40-49lat)
KB Lech RypinRypinZapłacono
156.Marlena NapierskaKobiety(40-49lat)
Się Biega JajkowoZapłacono
157.Rafał CipkowskiJuniorzy(16-19lat)
ZS 3 RypinImbirkowo
158.Monika BrulińskaNordic Walking Kobiety
Biegam w SfetszePłock
159.ROMUALD BaranowskiMężczyźni(50-59lat)
DYNAMICPłockZapłacono
160.Paweł DoliwkaMężczyźni(20-39lat)
Lubawa Kocha BiegacLubawaZapłacono
161.Monika OstrowskaKobiety(20-39lat)
Szalone BrodniczankiBrodnicaZapłacono
162.Zenon SzrullMężczyźni(20-39lat)
GrążawyZapłacono
163.Andrzej GórkowskiMężczyźni(20-39lat)
ZAGI TEAMbrodnica
164.Dawid PAĆKOWSKIMężczyźni(20-39lat)
SieBiegaPokrzydowoZapłacono
165.Anita StelmachNordic Walking Kobiety
Orbea STChełmża
166.Dariusz StelmachNordic Walking Mężczyźni
Orbea STChełmża
167.Jerzy AnzelMężczyźni(50-59lat)
Brodnica BiegaBrodnicaZapłacono
168.Marcin RadomskiNordic Walking Mężczyźni
Biegam w SfetszePłockZapłacono
169.ADAM OLSZEWSKIMężczyźni(50-59lat)
KB LECH RYPINNOWY KOBRZYNIECZapłacono